Ενέργειες συμμετοχής στις εξ αποστάσεως εξετάσεις μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου (Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2021)

Στην κεντρική ιστοσελίδα του Π.Θ. αναρτήθηκαν συγκεντρωμένες όλες οι απαραίτητες πληροφορίες για τις εξ αποστάσεως εξετάσεις χειμερινού εξαμήνου του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021, τις οποίες μπορείτε να αναζητήσετε από εδώ.

Οι φοιτητές που αδυνατούν να συμμετέχουν στις εξετάσεις με την εν λόγω διαδικασία να ενημερώσουν τη Γραμματεία του τμήματος Μαθηματικών έως την

Πέμπτη 7 Ιανουαρίου 2021,

αποστέλλοντας με email συμπληρωμένη την Υπεύθυνη Δήλωση, που υπάρχει στην ιστοσελίδα του Π.Θ. στο Β. Δηλώσεις Φοιτητών.

Πληροφορίες αναφορικά με τα απαιτούμενα τεχνολογικά μέσα, την πλατφόρμα που θα χρησιμοποιηθεί και περισσότερες λεπτομέρειες για τη διαδικασία ανακοινώνονται  από το Διδάσκοντα του μαθήματος στο eclass.

Ο  τρόπος εξέτασης κάθε μαθήματος αναγράφεται στο πρόγραμμα εξετάσεων, το οποίο θα ανακοινωθεί σύντομα με νεώτερη ανακοίνωση.