ΠΜΣ στα Θεωρητικά και Εφαρμοσμένα Μαθηματικά, Τμήμα Μαθηματικών Πανεπιστημίου Πατρών

Πληροφορίες σχετικά με τις αιτήσεις υποψηφιότητας στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Μαθηματικών του Πανεπιστημίου Πατρών στα Θεωρητικά και Εφαρμοσμένα Μαθηματικά και τις σύγχρονες εφαρμογές αυτών μπορείτε να βρείτε εδώ.

Διαδικτυακή εκδήλωση συμβουλευτικής σταδιοδρομίας Δευτέρα 12/4

Οι Uth Acternatives διοργανώνουν τη Δευτέρα 12/4 στις 22.00 διαδικτυακή εκδήλωση συμβουλευτικής σταδιοδρομίας για τους τελειόφοιτους και μεταπτυχιακούς φοιτητές και φοιτήτριες του ΠΘ. Κριτήρια επιλογής μεταπτυχιακών σπουδών Αλλαγές του εργασιακού τοπίου στην εποχή της πανδημίας Δεξιότητες που απαιτεί η μετα-Covid εποχή Καλεσμένος ο Πάνος Σταυρόπουλος, σύμβουλος σταδιοδρομίας και ιδρυτής του YourCareer με έδρα τον Βόλο....