Αποτελέσματα δικαιούχων δωρεάν σίτισης πρωτοετών φοιτητών και έναρξη σίτισης

Ενημερώνουμε τους/τις πρωτοετείς φοιτητές/φοιτήτριες του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας ακαδ. έτους 2020-2021, που υπέβαλαν και ολοκλήρωσαν την αίτηση σίτισης, ότι εκδόθηκαν τα αποτελέσματα των δικαιούχων δωρεάν σίτισης και ότι θα μπορούν να σιτίζονται στα φοιτητικά εστιατόρια όλων των πόλεων από

Παρασκευή 6 Νοεμβρίου 2020 έως Τρίτη 22 Δεκεμβρίου 2020.

Οι παραπάνω φοιτητές μπορούν να ενημερωθούν εάν είναι «δικαιούχοι δωρεάν σίτηισης» με είσοδο στην αντίστοιχη πλατφόρμα.

Προσοχή:

1. Για την είσοδο στην πλατφόρμα απαιτείται σύνδεση VPN και οι κωδικοί του ιδρυματικού λογαριασμού σας στο Π.Θ.

2. Οι εν λόγω φοιτητές/τριες, θα ενεργοποιούν αυτόματα το δικαίωμα στη δωρεάν σίτιση κατά την πρώτη τους προσέλευση στο εστιατόριο με το σκανάρισμα της ακαδημαϊκής ταυτότητας (πάσο) στον ειδικό υπολογιστή.

Από τη Δ/νση της Φοιτητικής Μέριμνας