ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟΕΤΕΙΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2022-2023, ώρα 16:00

Το Τμήμα Μαθηματικών σας προσκαλεί σε διαδικτυακή συνάντηση μέσω της πλατφόρμας MS-Teams την Παρασκευή 13 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 16:00. Σκοπός της συνάντησης, η ενημέρωση σας για τις μεθόδους διδασκαλίας εξ’ αποστάσεως, με τις οποίες θα ξεκινήσει η διδασκαλία των μαθημάτων του χειμερινού εξαμήνου και μέχρι οι χώροι διδασκαλίας της Πανεπιστημιακής Μονάδας στην Άμπλιανη της Λαμίας (κτίριο Α, Σχολή Θετικών Επιστημών) να είναι διαθέσιμοι. Η διδασκαλία θα ξεκινήσει με μεθόδους εξ’ αποστάσεως λόγω των επισκευών, που απαιτούνται ύστερα από τις ζημιές, που προκλήθηκαν στο κτίριο, που στεγάζει τους χώρους διδασκαλίας του Τμήματος από την καταιγίδα Daniel.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε εδώ.