Επείγον: Υποχρέωση δήλωσης στην πλατφόρμα Edupass για συμμετοχή στην εξεταστική περίοδο Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2022

Ενημερώνουμε τις/τους φοιτήτριες/φοιτητές του Τμήματος Μαθηματικών ότι, σύμφωνα με τις οδηγίες της Γενικής Γραμματείας Ανώτατης Εκπαίδευσης οι φοιτητές υποχρεούνται να υποβάλλουν δήλωση στην πλατφόρμα edupass  προκειμένου να συμμετέχουν με φυσική παρουσία στις γραπτές ή προφορικές εξετάσεις.

Ως εκ τούτου παρακαλούνται οι φοιτήτριες/φοιτητές του Τμήματος, οι οποίοι δεν έχουν εγγραφεί μέχρι στιγμής στην πλατφόρμα edupass, να προβούν άμεσα στις σχετικές ενέργειες για την εγγραφή τους

μέχρι και την Κυριακή 23-01-2022

προκειμένου να συμμετάσχουν στις εξετάσεις χειμερινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2021-2022.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στην ανακοίνωση της Γραμματείας εδώ.

Επιπλέον, οι φοιτήτριες/φοιτητές του Τμήματος, που δεν έχουν τη δυνατότητα εισόδου στο edupass, να συμβουλευτούν την ανακοίνωση εδώ