Σεμινάριο ΠΡΟΣΒΑΣΗ: «Προσβασιμότητα ατόμων με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες. Κατανοώ, προσαρμόζομαι, αλληλεπιδρώ!», 8 Μαρτίου 2023, 10:30

Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ–Δομή υποστήριξης φοιτητών και φοιτητριών με αναπηρίες ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες διοργανώνει διαδραστικό σεμινάριο με τίτλο: «Προσβασιμότητα ατόμων με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες. Κατανοώ, προσαρμόζομαι, αλληλεπιδρώ!». Στο πλαίσιο του σεμιναρίου θα συζητηθούν τα εμπόδια προσβασιμότητας για άτομα με αναπηρία ή/και ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες και οι βασικές πρακτικές μέσα από τις οποίες μπορούμε να...

Δήλωση μαθημάτων Εαρινού Εξαμήνου ακαδ. έτους 2022-2023

Ανακοινώνουμε στους φοιτητές του Τμήματος, ότι από 22 Φεβρουαρίου 2023 μέχρι και 15 Μαρτίου 2023 θα πρέπει να υποβάλλουν ηλεκτρονικά τις δηλώσεις μαθημάτων για το Εαρινό Εξάμηνο του Ακαδ. Έτους 2022-2023. Αναλυτικές οδηγίες δείτε εδώ.