Έναρξη Υποβολής Αιτήσεων Σίτισης Πρωτοετών Φοιτητών

Οι πρωτοετείς φοιτητές/τριες του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας ακαδ. έτους 2023-2024, θα υποβάλλουν ηλεκτρονικά την αίτηση με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, για χορήγηση δωρεάν σίτισης, από Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2023 έως και Δευτέρα 16 Οκτωβρίου 2023. Προϋπόθεση είναι η ολοκλήρωση της εγγραφής στις Γραμματείες των Τμημάτων και η απόκτηση των κωδικών του ιδρυματικού τους λογαριασμού.   Περισσότερες πληροφορίες...

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΩΝ ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2023-2024

Ενημερώνουμε τους φοιτητές/τριες του τμήματος Μαθηματικών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας παλαιοτέρων ετών ότι παρατείνεται η υποβολή αιτήσεων για δωρεάν σίτιση έως 10 Οκτωβρίου 2023. Για την πρόσβαση στην ηλεκτρονική πλατφόρμα Αιτήσεων Σίτισης πρέπει να κάνουν χρήση του Εικονικού Ιδιωτικού Δικτύου (VPN).