ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ για την Ανάδειξη Εκπροσώπων των Φοιτητών/Φοιτητριών στη Συνέλευση του Τμήματος Μαθηματικών του Π.Θ.

Σας ενημερώνουμε για την ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΛΟΓΩΝ για την Ανάδειξη Εκπροσώπων των Φοιτητών/Φοιτητριών στη Συνέλευση του Τμήματος Μαθηματικών της Σχολής Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε εδώ. Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις προϋποθέσεις θα πρέπει να υποβάλουν ηλεκτρονικά την υποψηφιότητά τους, αποστέλλοντας email με θέμα «ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΥ ΦΟΙΤΗΤΩΝ», μέσω του ιδρυματικού λογαριασμού...

Σας ενημερώνουμε για τα Αποτελέσματα κρίσεων των αιτήσεων των υποψηφίων διδασκόντων για τη διδασκαλία του μαθήματος «Διδακτική των Μαθηματικών Ι» εαρινού εξαμήνου 2023-2024 Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.

Σας ενημερώνουμε για τα Αποτελέσματα κρίσεων των αιτήσεων των υποψηφίων διδασκόντων για τη διδασκαλία του μαθήματος «Φιλοσοφία των Μαθηματικών» εαρινού εξαμήνου 2023-2024 Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.

Σας ενημερώνουμε για τα Αποτελέσματα κρίσεων των αιτήσεων των υποψηφίων διδασκόντων για τη διδασκαλία του μαθήματος «Ειδικά Θέματα Ανάλυσης, Λογικής και Θεωρίας Συνόλων ΙΙ» Για περισσότερες λεπτομέρειες πατήστε εδώ.